Visa sidor för...

KONTAKTA OSS:


Postadress: Campus Värnamo, Värnamo kommun, 331 83 Värnamo.


Besöksadress: Campus Värnamo, Jönköpingsvägen 15, 331 34, Värnamo. Entré finns på västra sidan av Gummifabriken, mot Järnvägen. Ladda hem ritning av våning ettPDF, tvåPDF eller trePDF.


Telefon: 0370-37 70 00



Personal:

Carl-Johan

Carl-Johan Jonsson

Programansvarig 3D-teknik
Telefon: 036-10 12 70
E-post: Carl-Johan.Jonsson@ju.se

Cinna Adanko

Utbildningsansvarig
Telefon: 0370-37 79 62
E-post: carina.l.adanko@varnamo.se

Emeli Hellström

Utbildningsledare
Telefon: 0370-37 71 92
E-post: emeli.h.hellstrom@varnamo.se

Enikö Olsson

Verksamhetschef
Telefon: 0370-37 78 77 
E-post: eniko.f.olsson@varnamo.se

Georg Persic

Huvudlärare Produktionsutveckling och Verktygsmakare
Telefon: 0370-37 80 93
E-post: georg.persic@varnamo.se

George Adanko

Kompetenscoach
Telefon: 0370-37 80 92
E-post: george.g.adanko@varnamo.se

Hanna Hartikainen

Studentcoach/ Utbildningsledare
Telefon: 0370-37 79 78
E-post: hanna.t.hartikainen@varnamo.se

Hans Kothe

Lärare inom utbildningen 3D-teknik
Telefon: 0370-37 79 56
E-post: hans.g.kothe@varnamo.se

Henrik Rosenqvist

Marknadskommunikatör
Telefon: 0370-37 74 25
E-post: henrik.c.rosenqvist@varnamo.se

Irene Hallman

Utbildningsledare
Telefon: 0370-37 80 24
E-post: irene.b.hallman@varnamo.se

Lars-Uno Åkesson

Kompetensakademiansvarig
Telefon: 0370-37 70 42
E-post: lars-uno.x.akesson@varnamo.se

Lina Mattsson

Ekonomiassistent/administratör
Telefon: 0370-37 75 98
E-post: lina.m.mattsson@varnamo.se

Malin Ekman

Huvudlärare Integrationspedagog
Telefon: 0370-37 79 94
E-post: malin.m.ekman@varnamo.se

Martin Elvin

Programansvarig Webbutvecklare .NET
Telefon: 0370-37 70 60
E-post: martin.u.elvin@varnamo.se

Mikael Stenström

Projektledare IT
Telefon: 0370-37 75 45
E-post: mikael.m.stenstrom@varnamo.se

Niclas Stensson

Utvecklingsstrateg - kompetensutveckling för näringslivet
Telefon: 0370-37 79 24
E-post: niclas.v.stensson@varnamo.se

Oscar Axelsson

Teknikcenteransvarig
Telefon: 0370-37 80 27
E-post: oscar.a.axelsson@varnamo.se

Per-Olof Nordmark

Utbildningskoordinator, Syv
Telefon: 0370-37 79 95
E-post: per-olof.a.nordmark@varnamo.se

Rickard Andersson

IT-vaktmästare & Inspiratör
Telefon: 0370-37 70 45
E-post: rickard.andersson@varnamo.se

Silke Matussek

Teknikinspiratör Teknikcenter
Telefon: 0370-37 71 24
E-post: silke.k.matussek@varnamo.se

Therése Thimberg

IT-pedagog
Telefon: 0370-37 77 01
E-post: therese.thimberg@varnamo.se

Tore Ekblad

Projektledare/Testledare
Telefon: 070-560 55 42
E-post: tore.i.ekblad@varnamo.se

Veronica Sandkvist

Utbildningsledare
Telefon: 0370-37 74 40
E-post: veronica.a.sandkvist@varnamo.se

Webbansvarig: Enikö Olsson
Sidansvarig: Enikö Olsson