Visa sidor för...

GDPR:

Information till dig som har sökt våra utbildningar

Uppstart - Här finner du information om datum, tid och på vilken plats din utbilding börjar:

Webbutvecklare .NET, behörighetsgivande förutbildning (BFU)
30/7 kl 13.00 i sal 114 på Campus Värnamo.
Huvudlärare: Martin Elvin, martin.u.elvin@varnamo.se

3D-teknik
20/8 kl 13.00 i sal 201 på Campus Värnamo.
Utbildningsledare: Irene Hallman, irene.b.hallman@varnamo.se

Sjuksköterska
20/8 kl 8.15 OBS! Upprop på Jönköping University, sal GA308 på Hälsohögskolan.
Programansvarig: Susanne Knutsson, susanne.knutsson@ju.se

Fastighetsingenjör
27/8 kl 13.00 i sal 101 på Campus Värnamo.
Utbildningsledare: Veronica Sandkvist, veronica.a.sandkvist@varnamo.se

Integrationspedagog Värnamo 
Viktig info, se här.PDF 27/8 kl 11.00 i sal 201 på Campus Värnamo
Utbildningsledare: Emeli Hellström, emeli.h.hellstrom@varnamo.se

Integrationspedagog Oskarshamn 
Viktig info, se här.PDF 27/8 kl 8.15. Samling på Nova Oskarshamn för avfärd mot Värnamo.
Utbildningsledare: Linnea Nyquist, linnea.nyquist@oskarshamn.se

Produktionsutveckling Nässjö, Jönköping, Värnamo
27/8 kl 13.00 i sal 101 på Campus Värnamo
Utbildningsledare: Hanna Hartikainen, hanna.t.hartikainen@varnamo.se

Stödpedagog Värnamo
Viktig info, se här.PDF 27/8 kl 12.00. Registrering via länk.länk till annan webbplats
Utbildningsledare: Emeli Hellström, emeli.h.hellstrom@varnamo.se

Stödpedagog Oskarshamn 
Viktig info, se här.PDF 27/8 kl 12.00. Registrering via länk.länk till annan webbplats
Caroline Oscarsson, caroline.oscarsson@oskarshamn.se

Webbutvecklare .NET
27/8 kl 13.00 i sal 101 på Campus Värnamo.
Huvudlärare: Martin Elvin, martin.u.elvin@varnamo.se

Information till dig som är antagen till någon av Campus Värnamos utbildningar ht 2018

Webbansvarig: Enikö Olsson
Sidansvarig: Enikö Ohlsson